DataLife Engine > Економіка > Прокуратура: У штат черкаського товариства влаштували трьох гравців футбольної команди, які фактично не працювали на посадах
Прокуратура: У штат черкаського товариства влаштували трьох гравців футбольної команди, які фактично не працювали на посадахСегодня, 12:35. Разместил: victor |
|
За повідомленням Черкаської обласної прокуратури, викрито та задокументовано ймовірне розтрачання коштів одного з товариств у місті Черкаси під час оформлення та утримання футбольної команди за рахунок підприємства.
У ході досудового розслідування встановлено, що в період з 2019 по 2023 роки в одному з товариств міста Черкаси було сформовано футбольну команду товариства. Встановлено, що троє працівників однієї зі служб товариства, які фактично були гравцями футзальної команди, не виконували свої безпосередні функціональні обов’язки за місцем роботи. При цьому вони залишалися оформленими у штаті товариства та отримували заробітну плату відповідно до займаних посад. Під час досудового розслідування отримано три висновки судово-економічних експертиз, відповідно до яких загальна сума завданих збитків становить 1 042 381 грн. На підставі зібраних доказів начальнику однієї зі служб товариства повідомлено про підозру у розтраті чужого майна, вчиненій в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 191 КК України). Вернуться назад |