На реконструкцію ГЕС у Каневі виділили 68 мільйонів гривень

На реконструкцію ГЕС у Каневі виділили 68 мільйонів гривень Як повідомляють «Наші Гроші», ПАТ «Укргідроенерго» 27 листопада за результатами тендеру уклало угоду з консорціумом «Науково-виробниче об’єднання «Укргідроенергобуд» на реконструкцію блоку №2 «Канівська ГЕС». Вартість угоди склала 67,56 млн грн. про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
До кінця наступного року коштом ГЕС має бути реконструйована електротехнічна частина обладнання вказаного блоку.
Засновниками консорціуму «Укргідроенергобуд» з рівними частками є п’ять компаній.
Це відомі компанії ПАТ «Дніпро-Спецгідроенергомонтаж», ПАТ «Метробуд» та ТОВ «Науково-технічна компанія Енпаселектро», основним власником фірми є Юрій Бондаренко, який також очолює консорціум «Укргідроенергобуд».
Окрім того до складу власників консорціуму входить ТОВ «Маріроксбуд». Засновниками останньої фірми є Мирослав Лесюк з села Верхнє Синьовидне і Тарас Губчак з села Дмитрів, обидва Львівської області. Раніше до складу власників входив відомий львівський стоматолог Ярослав Заблоцький, президент Асоціації імплантологів України.
Також співзасновниками консорціуму є ТОВ «Харківенергоремонт» зі статутним капіталом 20,5 тис грн., зареєстроване на Анатолія Проніна й Віктора Гущина.
З моменту заснування «Вісника дерзакупівель» у 2008 році, було опубліковано дані про угоди між «Укргідроенерго» та консорціумом «Укргідроенергобуд» на 4,98 млрд грн.
Єдиним конкурентом «Укргідроенергобуду» на цьому тендері було харківське ПАТ «Газенергокомплект», співвласниками котрого є Олександр Коростильов, Віктор Панфілов і Віра Борова.
Нагадаємо, в середині листопада, через рік після офіційного підписання, ВРУ ратифікувала фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком щодо надання кредиту у розмірі €200 млн. Кредит беруть строком на 20 років для реалізації проекту «Реабілітація гідроелектростанцій». Таку ж суму збираються позичити у ЄБРР. Загальна вартість проекту «Реабілітація гідроелектростанцій» становить €466,8 млн євро., в його рамках збираються оновити шість гідроелектростанцій: Київську ГАЕС, Канівську, Кременчуцьку, Дніпродзержинську і дві Дніпровські ГЕС. Запланована реконструкція турбін, генераторів, заміна електромеханічного та гідромеханічного обладнання, роботи триватимуть до 2017 р.
03.12.2013 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
20:17 03.12.2013 JILLY:
67 МІЛЬЙОНІВ ПІДУТЬ НА БУДІВНИЦТВО ПАЛАЦІВ ДЛЯ РЕГІОНАЛІВ. Звідки ж у державі візьмуться кошти? При владі вори та клептомани.