У першому кварталі 2014 року Ватутінський м'ясокомбінат відновить роботу

У першому кварталі 2014 року Ватутінський м'ясокомбінат відновить роботу Як інформують у Черкаській ОДА, 27 листопада перший заступник міського голови Олександр Заборовець провів чергову робочу зустріч з директором ПАТ «Ватутінський м’ясокомбінат» Володимиром Левченком. Основне питання, що було обговорене, стосувалось відновлення роботи підприємства, яке у свій час мало надзвичайно великі потужності, забезпечувало робочими місцями значну частину жителів міста та реалізувало свою продукції як в Україні, так і в Росії.
До 2002 року підприємство працювало стабільно. Після – з періодами спаду та підйому. Часто змінювались власники та підходи до роботи. Але продукція вироблялась до 1 січня 2012 року.
У ході зустрічі директор ПАТ «Ватутінський м’ясокомбінат» повідомив, що на сьогодні на вільних площах підприємства монтується нова лінія з переробки курей-несучок потужністю три тисячі голів на годину. Роботи планують завершити протягом І кварталу 2014 року, і підприємство зможе відновити виробництво. Робочими місцями буде забезпечено близько 50 осіб.
28.11.2013 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter