До кінця 2014 року за понад 8 млн. грн. в Умані відремонтують сквер Шевченка

Як повідомляють «Наші Гроші», 1 листопада відділ комунального господарства Уманської міськради за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Дніпро» 1 на реконструкцію скверу імені Тараса Шевченка за 8,17 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
До кінця наступного року у сквері повинні покласти нові підпірні стіни і нові фундаменти в аварійних місцях, зняти, почистити й поставити назад гранітні плити парапету й сходів, замінити асфальтобетонне покриття тротуарів на тротуарну плитку, влаштувати зливоприймальний колодязя з проміжним відстійником та організованого скидання зливових вод в Осташівський ставок, почистити бронзову скульптуру Шевченка, влаштувати каскад з п’яти фонтанів. Також у сквері поставлять лавки й урни, реконструюють систему освітлення, висадять нові дерева й кущі, облаштують дві автостоянки на 10 машин кожна.
Фірму «Дніпро» 1 заснували Василь Щербина і Олександр Мельник. Єдиним конкурентом фірми було ТОВ «Альянс-Трансбудсервіс» Віталія Охоти.
Влітку цього року відділ комунального господарства уже намагався замовити реконструкцію цього скверу, однак торги були скасовані за пропозицією Держфінінспекції Черкаської області. Підставою для відміни торгів стало те, що пропозиції учасників не відповідали умовам замовника. Так, ТОВ «Агропромрембуд» не підтвердило досвід виконання аналогічних робіт, а пропозиція іншого учасника торгів – ПП «Інжпроект-2» – не містила проекту договору про закупівлю за підписом уповноваженої посадової особи. При цьому тоді пропозиція «Інжпроекту» тоді коштувала 7,82 млн грн. – на третину мільйона дешевше від вартості робіт по новому тендеру. Жоден з цих учасників на новий тендер не подавався.
13.11.2013 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter