ДФС: ревізія бюджету Жашківського району виявила порушень на понад 2 млн. грн.

ДФС: ревізія бюджету Жашківського району виявила порушень на понад 2 млн. грн.Фахівці Держфінінспекції області провели комплексну ревізію виконання бюджету Жашківського району, під час якої виявили порушення як в частині фінансово-господарської діяльності установ, що фінансуються із місцевих бюджетів, так і щодо формування та виконання бюджету.
Однією з причин фінансових негараздів району є недостатнє врахування можливостей наповнення дохідної частини місцевих бюджетів. Залишаються невикористаними резерви по наповненню місцевих бюджетів за рахунок передачі в оренду земель, що знаходяться в адміністративних межах району. Так, протягом 2007-2011 років місцевими бюджетами втрачено майже 800 тис. грн від неповної передачі в оренду земель. Крім того, ще 300 тис. грн – через нарахування орендної плати за землю за заниженими ставками та використання земель безоплатно.
Встановили ревізори також факти зайвого затвердження та виділення бюджетних коштів розпорядниками на 152 тис. гривень.
Чимало порушень допущено при розрахунках за виконані ремонтні роботи та отримані послуги, а також при нарахуванні заробітної плати.
Як інформують у прес-службі Держфінінспекції області, всього ревізіями фінансово-господарської діяльності установ, які проводилися в межах комплексної ревізії, виявлено порушень на суму понад 2 млн грн. З них порушень, що призвели до втрат, – на понад 1 млн гривень.
29.03.2012 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter