Тому - дала, тому - дала...Черкаська міськрада перерозподілила видатки Програми соціально-економічного розвитку Черкас на 2013 рік

Тому - дала, тому - дала...Черкаська міськрада перерозподілила видатки Програми соціально-економічного розвитку Черкас на 2013 рікНа сьогоднішній сесії депутати міської ради затвердили зміни до Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Черкаси на 2013 рік. Як інформують у прес-службі міської ради, найбільш істотні зміни стосувалися виділення коштів на проведення капітальних ремонтів освітніх закладів. А саме, враховуючи пропозиції депутатів, 300 тисяч гривень виділено на завершення реконструкції фасаду Першої міської гамназії, по 100 тисяч гривень загальноосвітнім школам міста № 2 та № 10 – на ремонтні роботи.
Також 60 тисяч гривень спрямовано на проведення реконструкції третього поверху будівлі колишньої тютюнової фабрики (на вул.Благовісна, 170) під дитячо-юнацьку спортивну школу.
Депутати погодили й виділення 100 тисяч гривень на придбання міні-пам’ятки маєтку Цибульських (в якому нині знаходиться єдиний в Україні музей «Кобзаря» Т.Г.Шевченка).
Також уточнено деякі інші зміни до бюджету Черкас та взято до відома звіт про виконання міського бюджету за підсумками 9 місяців 2013 року.
Директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган позитивно відреагувала на те, що депутати спрямували значну суму коштів на капітальний ремонт міських закладів освіти та охорони здоров'я.
Крім того, на сесії за пропозицією департаменту житлово-комунального господарства в межах кошторису перерозподілено кошти субвенції, виділеної на ремонт і благоустрій міста, на уточнений перелік об’єктів.
Понад один мільйон гривень перерозподілено КП «Черкасиелектротрансу» на придбання шин.
13,8 мільйона гривень державної субвенції спрямовано на виплату заробітної плати працівникам охорони здоров’я та дошкільних навчальних закладів.
На завершення реконструкції фасаду другої дитячої міської поліклініки виділено 80 тисяч гривень, на заміну санвузлів у міській поліклініці №3 – 50 тисяч гривень та 25 тисяч гривень на ремонт кабінету невідкладної стоматологічної допомоги.
Також 75 тисяч гривень спрямовано КП «Дирекції парків».
07.11.2013 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter