Білоусов вважає, що механізм формування тарифів у Черкасах слід переглянути, а зайво сплачені людьми кошти - повернути

Білоусов вважає, що механізм формування тарифів у Черкасах слід переглянути, а зайво сплачені людьми кошти - повернутиПерерахунок коштів за житлово-комунальні послуги мешканцям Черкас повинен бути здійснений. Як інформують у міській раді Черкас, так вважає секретар міської ради Віктор Білоусов, коментуючи питання «Про утворення комісії з питань перевірки формування тарифів на житлово-комунальні послуги для населення в м. Черкас», що було винесене на розгляд виконкому цієї середи.
Віктор Білоусов запропонував членам виконавчого комітету зняти це питання з розгляду та дав кілька доручень з цього приводу. Члени виконавчого комітету підтримали його пропозицію.
Віктор Федорович зауважив, що склад робочої групи, яка пропонується на затвердження виконавчого комітету, формувався не належним чином, і туди входять окремі посадові особи, які були причетні до прийняття, на його думку, несправедливого рішення Черкаського міськвиконкому «Про встановлення вартості на житлово-комунальні послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій» № 17-47 від 25.11.2008 року.
Враховуючи, що питання перерахунку коштів за житлово-комунальні послуги набуло широкого громадського резонансу, Віктор Білоусов зазначив, що його необхідно ретельно і об’єктивно вивчити та сформувати такий склад комісії, який фахово підійде до вирішення даної проблеми.
Секретар міськради дав доручення заступнику міського голови Володимиру Ромашову на наступне засідання виконавчого комітету , що відбудеться 13 листопада, внести пропозиції щодо складу робочої групи , яка й буде займатися «комунальним» питанням.
За даними СУБів, вже близько двохсот мешканців звернулися до суду з приводу неправомірного підвищення тарифів колишнім керівництвом міста , а частина з них вже навіть виграла відповідні судові позови.
07.11.2013 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter