Кушнір: Якщо держава дасть гроші, то "Черкаситеплокомуненерго" за газ ніби й не винно

Про стан розрахунків за спожитий газ йшлося на сьогоднішній нараді секретаря міської ради Віктора Білоусова з керівниками структурних підрозділів міськвиконкому. Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.
Віктор Білоусов відзначив, що поточна заборгованість КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» перед НАК «Нафтогаз України» становить 910, 4 тисяч гривень.
На 1 жовтня в обліку КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» рахується кредиторська заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» у сумі понад 31,3 мільйона гривень.
Як пояснив директор підприємства КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Микола Кушнір, з жовтня минулого року по вересень цього на підприємстві виникла заборгованість у сумі понад 23 мільйона гривень у зв’язку з невідшкодуванням державою різниці в тарифах між їх собівартістю та ціною, яку платить населення, за тепло.
Ще понад 7 мільйонів гривень боргу накопичилось через відсутність бюджетної компенсації по пільгах і субсидіях для населення за використане тепло.
Тоді як дебіторська заборгованість підприємства за послуги теплопостачання на 1 жовтня цього року становить понад 33,8 мільйона гривень.
Микола Кушнір повідомив, що спільні протокольні рішення про організацію взаєморозрахунків знаходяться на розгляді в НАК «Нафтогаз України».
– У разі своєчасного надходження коштів з держбюджету по пільгах і субсидіях та субвенцій на покриття різниці в тарифах заборгованість КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» перед НАК «Нафтогаз України» буде погашено в повному обсязі, – наголосив Микола Іванович.
До речі, нещодавно Микола Кушнір взяв участь в нараді, яка відбулася в НАК «Нафтогаз України» за участю керівників підприємств теплоенергетики, під час якої розглядались питання розрахунків підприємств житлово-комунального господарства за спожиті енергоносії.
05.11.2013 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter