Черкаси: У листопаді на зарплату вчителям і медикам гроші є. У грудні - ні

Черкаси: У листопаді на зарплату вчителям і медикам гроші є. У грудні - ніЗа повідомленням прес-служби Черкаської міської ради, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань стратегічного розвитку, бюджету, фінансів, цін, тарифів та регуляторної політики, де було схвалено внесення змін до виконання міського бюджету та Програми соціально-економічного і культурного розвитку за 9 місяців цього року.
Директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган поінформувала депутатів, що з обласного бюджету в міський було спрямовано 18,8 млн. грн. коштів з офіційних трансфертів держбюджету. З них 5 млн. грн. буде спрямовано на виплату заробітної плати працівникам освіти, а 13,8 мільйонів гривень – на заробітну плату працівникам охорони здоров’я. Завдяки цим надходженням у Черкасах питання виплати заробітної плати в цих галузях за листопад цього року вирішено.
Тоді як поки що у міській казні немає коштів на відповідні виплати за грудень цього року.
Директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник повідомив, що на зарплату працівникам медичної галузі за грудень необхідно близько 15 млн. грн.
За словами директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марини Бакланової, на суму понад 12 млн. грн. не забезпечено фінансування заробітної плати за грудень для освітян.

05.11.2013 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter