Через саботаж Держказначейства Черкаси щодня втрачають десятки тисяч гривень, - Білоусов

Через саботаж Держказначейства Черкаси щодня втрачають десятки тисяч гривень, - БілоусовЧерез дії держказначейства Черкаси щодня втрачають десятки тисяч гривень. Про це сьогодні на прес-конференції в Черкаській міській раді заявив в.о. мера Черкас Віктор Білоусов.
За його словами, на депозитному рахунку в «Укргазбанк» під 18,501 % річних розміщено 29,7 млн. грн. зі спецфонду бюджету Черкас. Це дало бюджету міста 2,6 млн. грн. Однак з лютого 2013 року органи Державної казначейської служби не виконують платіжні доручення департаменту бюджетної політики Черкаської міської ради на розміщення на депозитному рахунку понад 55,2 млн. грн.
- У результаті таких дій Черкаси в 2013 році недоотримали до бюджету 7,1 млн. грн., - заявив Віктор Білоусов. – Щомісяця ця сума збільшується на 800 тисяч гривень.
Також за словами В. Білоусова, сьогодні на рахунках міського бюджету є тимчасово вільні майже 19,7 млн.грн. Ці гроші також не розміщуються на депозитному рахунку через проблеми із проведенням платежів у казначействі.
- Щоденні втрати Черкас через такі дії становлять близько 10 тисяч гривень, - заявив Віктор Білоусов.
14.10.2013 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter