Тулуб закликав учасників інвестфоруму вкладати гроші в економіку Черкаської області

Тулуб закликав учасників інвестфоруму вкладати гроші в економіку Черкаської області Під час відкриття інвестиційного форуму «Черкащина – територія співпраці» голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб закликав присутніх інвестувати в економіку області.
«Черкащина не випадково стала майданчиком для проведення заходу такого високого рівня і значення. Наш регіон особливий: центр Європи знаходиться в Україні, а наш край – у центрі держави. І питання не лише у географічних чи просторових співвідношеннях. Черкащина – духовне серце України. Саме тут формувалась українська державність, загартовувався козацький дух під проводом гетьмана Богдана Хмельницького», - зазначив голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб, вітаючи учасників Інвестиційного форуму «Черкащина – територія співпраці» на гостинній Черкаській землі.
При цьому очільник області наголосив на тому, що, незважаючи на молодий вік області (наступного року ми будемо відзначати 60-ту річницю з дня її створення), сьогодні вона – перспективний інвестиційний регіон нашої держави. Черкащина впевнено тримає провідні позиції серед інших регіонів України в агропромисловому комплексі, а за рівнем промислового виробництва - серед 10 кращих областей України. Підтвердженням позитивної динаміки у соціально-економічному розвитку області є те, що доходи до зведеного бюджету постійно зростають: цього року вони збільшились на 465 млн. грн., що становить 10,7%, і сягнули 4млрд. 812 млн.грн. За 7 місяців поточного року на 9,1% збільшилася реальна заробітна плата (2643 грн.), зросли депозити населення.
Кваліфіковані робітники, потужна виробнича та наукова база, розвинена транспортна система – чинники, які дозволяють розвивати економіку регіону, зокрема, і за рахунок інвестиційної діяльності.
Сьогодні в області зроблено ряд рішучих кроків щодо поліпшення інвестиційного клімату, зокрема, цілеспрямовано ведеться боротьба з корупцією, впроваджується система державно-приватного партнерства під час реалізації інвестиційних проектів. Крім того, до 1 листопада цього року в кожному районі будуть відкриті центри надання адміністративних послуг
«Успішність того чи іншого інвестиційного проекту - це не лише питання області, сьогодні це вже загальнодержавна справа, спрямована на виконання завдань Президента України Віктора Януковича та реалізацію Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки. Впевнений, що презентація потенціалу представлених на Форумі проектів, обговорення перспектив співробітництва у різних сферах і підписання відповідних угод – усе це стане потужним поштовхом до ефективного партнерства та сприятиме налагодженню довготривалих ділових відносин. Черкащина готова та має усі можливості аби долучитись до потужної роботи з іноземними інвесторами», - наголосив С. Тулуб.
26.09.2013 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter