Курс долара в українських обмінниках знизився до 42,90 грн.
Курс долара в обмінних пунктах України почав знижуватися. Єдина європейська валюта без змін.
Про це повідомляє
РБК-Україна з посиланням на дані моніторингу ринку.
Станом на ранок 15 січня середній курс продажу долара в Україні впав на 15 копійок до 42,90 гривень, курс євро не змінився - 44,25 гривень.
В обмінних пунктах купують долар у середньому по 42,40 гривень, євро по 43,50 гривень.
На міжбанку курс сьогодні перебуває на рівні 42,26-42,29 грн/долар (купівля-продаж) - зниження на 1 копійку порівняно із закриттям попереднього дня.
Офіційний курс Національний банк України (НБУ) знову підвищив курс долара до гривні. Долар подорожчав після короткої паузи.
Офіційний курс на 15 січня 2025 року встановлено на такому рівні: 42,2734 гривень за 1 долар (+0,0042 грн).
Курс євро становитиме 43,3218 гривень за 1 євро (+0,1945 грн).
Коментар НБУ Як заявив директор департаменту монетарної політики та економічного аналізу НБУ Володимир Лепушинський, на початку січня курс долара продовжував зростати, перш за все, через дію сезонних факторів.
Водночас, за його словами, дефіциту валюти та ажіотажного попиту на іноземну валюту не спостерігається.
Лепушинський підкреслив, що останніми днями спостерігається поступове збільшення пропозиції валюти, і НБУ зберігає повний контроль за ситуацією.
"Ситуація в безготівковому сегменті валютного ринку стійка. У Національного банку достатньо інструментів і ресурсів, щоб зберігати стійкість валютного ринку", - сказав він.
15.01.2025 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Останні новини
Останні коментарі
Потрібна допомога на придбання авто для підрозділу ССО, в якому служать черкащани
16:25 17.06 Міноборони: Службові перевірки будуть проведені в усіх ТЦК
15:50 17.06 У Смілі триває ремонт реанімаційного відділення центральної районної лікарні імені Софії Бобринської
15:15 17.06 У 2-му кваліфікаційному раунді Ліги конференцій ЛНЗ зіграє з бельгійським Гентом
14:40 17.06 22-річного черкащанина за держзраду та підривну дільність засудили до 15 років ув'язнення, - офіс Генпрокурора
14:05 17.06 В Умані втретє за місяць вандали обірвали декоративну підсвітку в центрі міста, - міськрада
13:30 17.06 У Черкасах попрощалися з полеглими захисниками Миколою Гарагулею та Вадимом Кротюком
12:55 17.06 На Уманщині розпочав роботу підрозділ Обласного центру підготовки громадян до нацспротиву
12:20 17.06 Депутати провели засідання узгоджувальної ради напереродні сесії ЧМР
11:45 17.06 За 5 місяців 2026 року до місцевих бюджетів Черкащини надійшло майже 4 млн. грн. туристичного збору
11:10 17.06 На вул. Ю. Іллєнка в Черкасах триває аварійний ямковий ремонт
10:35 17.06 Через ворожі атаки на ранок є знеструмлені споживачі в 4-х регіонах, - Укренерго
10:00 17.06 Черкаські рятувальники допомагають у ліквідації наслідків російської атаки по Києво-Печерській лаврі
09:25 17.06 У ніч проти 17 червня ворог атакував 119 БпЛА. ППО знешкодила 97, - Повітряні Сили
08:55 17.06 Упродовж 16 червня на фронтах зафіксовано 237 боєзіткнень, - Генштаб
08:20 17.06 17 червня на Черкащині дощ з грозою, 19-24º
07:50 17.06 За 16 червня ворог втратив 1 260 осіб, 7 танків, 7 ББМ, 51 артсистему, 2 РСЗВ, 10 робототехнічних комплексів, 2 052 БпЛА, 486 авто, 3 одиниці спецтехніки, - Генштаб
18:00 16.06 Моніторинг доступності послуг в центрі обслуговування "Черкасиобленерго" провели в Черкасах
17:30 16.06 У Черкаській області створено ще три об'єкти природно-заповідного фонду
17:00 16.06 До довічного ув'язнення за держзраду засуджено бойовика, який воював проти ЗСУ на Луганщині, - СБУ
16:25 16.06 У Черкасах попрощалися з полеглим захисником головним сержантом Олександром Іващенком
15:55 16.06 1 липня в Черкасах запроваджуються нові тарифи на водопостачання і водовідведення, - виконком
15:20 16.06 У Тальному нетвереза водійка Renault Megane збила насмерть людину
14:50 16.06 Нацполіція: Під час обшуку у черкащанина знайдено зброю, вибухівку та набої
14:20 16.06 На ранок 16 червня через російські обстріли є знеструмлення в 4 регіонах, - Укренерго
13:45 16.06 За 5 місяців 2026 року на Черкащині надходження до бюджету від фізосіб сягнули понад 18,6 млрд. грн.
13:15 16.06 У ставку в Маньківці потонув чоловік, - ДСНС
12:40 16.06 Державна служба зайнятості запустила комунікаційну кампанію для працевлаштування молоді «START — Кар’єра»
12:10 16.06 На стіні багатоповерхівки в Черкасах створили мурал на честь Євгена Коновальця
11:35 16.06 Сміла отримала дві когенераційні установки, - Сергій Ананко
11:05 16.06 У Черкасах запущено регулярні автобусні рейси до Одеси та Кишинева
10:30 16.06 За минулий тиждень на Черкащині зареєстровано 41 випадок захворювань на гострі кишкові інфекції
10:00 16.06 У січні-травні 2026 року місцеві бюджети Черкащини отримали 662 млн. грн. земельного податку
09:25 16.06 У ніч проти 16 червня ворог атакував 2 ракетами та 132 БпЛА. ППО знешкодила 114 БпЛА, - Повітряні Сили
08:55 16.06 Упродовж 15 червня на фронтах зафіксовано 228 боєзіткнень, - Генштаб
16.09 22:11 Filip_PIPISKO :
Хоть би зоопарк не "покращили", я туди з дітьми щотижня ходжу і взимку і влітку, за останні роки зробили те що не робилось років двадцять.
16.09 22:05 Filip_PIPISKO :
У Черкасах "поліція" возит бухарей/нарков в ВП на Пастеровскую, а потом... отпускает, куда хош туда и п3.14здуй. "Іди Сашко вдоль чорного забора" (с) Поліцай
16.09 22:00 Filip_PIPISKO :
Охереть теперь. Накладочка вышла. Поставщик во всем виноват. А я вот в садик отвалил 2000 грн "обов'язкового благодійного внеску" и 400 грн на средства санитарии. Радуцький, гнида, шоб у тебя дети и внуки с грязными жопами ходили и виноват в этом был исключительно поставщик моющего.
16.09 21:55 Filip_PIPISKO :
Лучше бы начали дело над прокуратурой, за крышевание незаконных поставок неликвидной продукции.
16.09 21:52 Filip_PIPISKO :
...и сп3.14издили столько же
16.09 21:51 Filip_PIPISKO :
Увы, не ведаю как сия мадам в качестве "редактора", но как терпила весьма специфична - в каждом рассказе появляются новые детали...
26.08 21:20 Samuelot :
Добрый день. мужской сток Я занимаюсь стококом уже 10 лет постоянно стакивась с проблемой добросовестных поставщиков, постоянно какие то проблемы появляются после оплаты , или товар не приходит, или приходит не то что закывал В общем есть идея вылаживать нормальных поставщиков тут на форуме чтоб многие не обжигались второй раз у кого что есть выкладывайте тут. Я много лет работаю с этими ребятами http://stokoptom.com/catalog/detskaya-odezhda Все делают качественно, быстро ,и достойно. У кого что есть выкладывайте. сток оптом Если что звоните все расскажу и подскажу начинащим +380980718079 или пишите на почту [email protected] сток оптом
24.08 22:37 Agrixbum :
Вот это самое то[url=http://agrolinepro.ru/tobacco-equipment][/url]
09.08 16:16 dLidmila :
Душа обтруситься від бруду.У мне - камінь? Я забуду.Все зайве час цей підмете.Та ви огидили святе -Країну, де ви живете.Ні, животієте, бо й досіЗбагнути, вочевидь, не в змозі,Що довело нас до війни,За що ідуть у бій сини.Нема в цім вашої вини???А критика буває різна:Нахабна, толерантна, грізна.Доречна і несправедлива,А ще – підступна, боязлива,Ворожа, що готова вбити.Зі світу зжити.Хто пережив – той зрозумієТой стан, коли душа німіє,Коли над прірвою стоїш,Коли життя – розмінний гріш.Коли один ти на межі.І всі – чужі.І стала я на ту межу.Пощади, ні, не попрошу.А правда вам так в вічі коле:Не душі – перекотиполе...Чи все одно, що за вікном?Якби ж боролися гуртом!Один в нас ворог. Я про цеПисала. Та їдке слівцеМов куля вдарило. Жива.Які отруйні є слова,Що перевернуть, перетруть,І котяться, неначе ртуть!…А на війні – свинцеві кулі.Що з нами тут? Немов заснули.Боєць, пройшовши вогневій,Сказав, що на передовійБуває легше – там брати.А тут ми хто? Як злі хорти…Та чи простить це Україна?Невже все рівно? Автор Людмила ДжулайДуша обтруситься від бруду.У мне - камінь? Я забуду.Все зайве час і підмете.Та ви огидили святе -Країну, де ви живете.Ні, животієте, бо й досіЗбагнути, вочевидь, не в змозі,Що довело нас до війни,За що ідуть у бій сини.Нема в цім вашої вини???
03.08 17:00 Vikki :
Ну не знаю у кого какие нереализованные потребности в азартных играх. Но для меня игровые автоматы это просто развлечения. Мне очень нравится играть на сайте http://vulkan-na-dengi.com и пи чем играю я исключительно на деньги, потому что так намного интересней. Но не с целью как некоторые выиграть, а просто отдохнуть. Те, кто любит поиграть в такие игры, мой вам совет - играйте и отдыхайте, не воспринимайте как заработок, а то не получите нужного наслаждения от игры.
Голосування
Вказівки
Архів
Реклама
Анатолій Бондаренко ,
АТО ,
БПЛА ,
браконьєрство ,
Бюджет ,
війна ,
Вбивство ,
Вибори ,
втрати ,
грабіж ,
дитина ,
дороги ,
ДТП ,
електроенергія ,
Зарплата ,
земля ,
Канів ,
коронавірус ,
Крадіжка ,
наркотики ,
Одарич ,
ООС ,
оперативне зведення ,
Погода ,
Пожежа ,
поліція ,
ППО ,
Прокуратура ,
Ремонт ,
СБУ ,
Сміла ,
Суд ,
Тулуб ,
Україна ,
Укренерго ,
Умань ,
Хабар ,
Черкаси ,
Черкаська область ,
шахрайство Показать все теги
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс 7
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30