ОВА: На Черкащині "дещо зменшився" показник заборгованості по зарплаті. Утім він "лишається достатньо високим"

ОВА: На Черкащині "дещо зменшився" показник заборгованості по зарплаті. Утім він "лишається достатньо високим"Як інформують у Черкаській ОВА, в області триває робота над зменшенням рівня заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах та установах. Наразі в регіоні цей показник дещо зменшився. Утім рівень заборгованості лишається достатньо високим. На цьому наголосила перша заступниця очільника області Наталія Кравченко на засіданні тимчасової комісії ОВА.

– Питання на постійному контролі, – зауважила вона. – Працюємо системно та комплексно. Спільно із профільними підрозділами напрацьовуємо дієві механізми для забезпечення своєчасності розрахунків. Ідеться, насамперед, про добробут людей. Тому маємо з усією відповідальністю поставитися до цієї проблематики.

На нараді розглянуто низку питань. Зокрема, присутніх поінформовано про вже вжиті заходи з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати за результатами інспекційних відвідувань. Також обговорено ситуації по конкретних підприємствах та організаціях.

Додамо, департамент соціального захисту населення ОВА здійснює щотижневий оперативний моніторинг виплат заборгованої заробітної плати. Підприємствам-боржникам надіслано листи про вжиття потрібних заходів.
24.05.2024 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter