У Черкаській ОВА заслухали звіти районів щодо моніторингу публічних закупівель

У Черкаській ОВА заслухали звіти районів щодо моніторингу публічних закупівельПрозорі закупівлі та звітування перед громадою. Відзвітували про проведені моніторинги оголошених публічних закупівель на місцях районні адміністрації під час засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність». Як інформують у Черкаській ОВА, воно відбулося в ОВА під головуванням заступника очільника області Антона Царюка.

Активно долучаються до перевірки закупівель і громадські організації. Їхні звернення розглянули під час засідання робочої групи. Надалі матеріали передадуть на розгляд та оцінку до правоохоронних органів. Залучать також державних аудиторів.

– Усі справи, запропоновані на розгляд громадськими організаціями, ми відправили до компетентних органів та очікуємо відповідних висновків, – наголосив Антон Царюк. – Вдячний громаді за увагу та участь. Нам важливо бути публічними у цій роботі, звітувати про зроблене. Адже йдеться про кошти жителів Черкащини. І вони мають спрямовуватися на пріоритетні напрями.

З-поміж основних напрямів фінансування – оборонна галузь, цивільний захист, соціальна сфера, медицина, освіта. Кожен розпорядник коштів має розумно оцінювати витрати, враховуючи виклики воєнного стану, наголосив заступник очільника області.

– На рівні районів ми здійснюємо постійний моніторинг електронних закупівель і оголошених торгів, – додав він. – Заслухали звіт керівників районів. Усі достатньо динамічно працюють. На районному рівні важливо не тільки реагувати на виявлені порушення, а й ініціювати перевірки. Кожен розпорядник коштів має розуміти свою відповідальність і працювати прозоро.
18.04.2024 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter