"Черкасиводоканал" отримав з Німеччини потужний насос для стічних вод та 7 поворотних затворів

"Черкасиводоканал" отримав з Німеччини потужний насос для стічних вод та 7 поворотних затворів Як інформують у ЧМР, КП "Черкасиводоканал" отримало новий транш підтримки в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Міжнародна платформа для зміцнення партнерства комунальних підприємств у водному господарстві, що реалізовується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням уряду Німеччини». В рамках цієї допомоги на підприємство доставили потужний насос для стічних вод та 7 поворотних затворів діаметром 800 та 1000 мм.

Олег Овчаренко, начальник цеху ДВС розповів: «Ця запірна арматура буде встановлена для надійного перекриття водогонів, а також на фільтрах Дніпровської водоочисної станції. Це потрібна і своєчасна допомога, адже наші засувки вже є застарілими і не підлягають ремонту, бо вони відпрацювали більше 45 років. Тож, ми щиро вдячні за таку підтримку, це потрібна і потужна модернізація».

Іван Сухарьков, директор КП «Черкасиводоканал» наголошує: «Ця допомога для нас – дуже важлива. Ми щиро вдячні за неї нашим партнерам з Німеччини. Окрім гігантських затворів для водогонів, сьогодні ми отримали також ще й сучасну пересувну водозливну установку для перекачки стічних вод, яка дозволить нам оперативніше ліквідовувати наслідки аварій на напірних самоплинних колекторах. Ще раз дякуємо нашим партнерам за підтримку водоканалу у цей непростий час!».

Ця міжнародна підтримка стала можливою в рамках налагодженої раніше співпраці Черкаської міської ради та Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка із німецьким містом Білефельд. В рамках побратимських відносин між містами реалізуються міжнародні проекти, відбувається регулярне надання гуманітарної допомоги навчальним закладам міста та комунальним підприємствам Черкас. Так, зокрема на «Черкасиводоканал» раніше були доставлені від цих міжнародних партнерів також 5 сучасних потужних генераторів.
10.04.2024 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter