На Черкащині успішно розвивається завод з виробництва обладнання для аграріїв з тимчасово окупованого Луганську, - ОВА

На Черкащині успішно розвивається завод з виробництва обладнання для аграріїв з тимчасово окупованого Луганську, - ОВА Як інформують у Черкаській ОВА, зараз в області налічується для релокації близько 100 об’єктів. Їхня загальна площа – 200 тис. кв. м. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Сьогодні від ознайомився з виробничим процесом одного із релокованих підприємств. Це – завод із вироблення обладнання для аграріїв.

– Його двічі наздогнала росія зі звичним для неї нищенням усього під нуль, – розповів Ігор Табурець. – Це сімейний бізнес, який успішно розвивався в Луганську. Завод із вироблення обладнання для аграріїв. «За кермом» – батько-науковець, донька Ірина з чоловіком. Попит на продукцію був не лише на внутрішньому ринку, а й за кордоном. Аж поки не прийшли окупанти у 2014 році.

Усе, що вдалось врятувати власникам заводу, – власні життя та флешку з розробками. Свій другий старт родина розпочала у Кремінній. Теж успішний. Таким він був до великої війни. Знову все з початку відбудовують тепер на Черкащині. Сюди переїхали разом із 15 родинами працівників. На рівні місцевої та обласної влади їм забезпечують необхідну підтримку й супровід.

– Виробничий процес тут уже налагодили, – додав Ігор Табурець. – Тепер у власників заводу плани на збільшення потужностей. Вірю, що все вдасться. Заради економічних перемог України.
10.04.2024 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter