Держаудитслужба: Відділ освіти Золотоніської міськради витратив 1 млн грн на невиконані послуги

Як інформує Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області, під час перевірки відділу освіти Золотоніської міської ради виявили порушення у використанні бюджетних коштів на суму 1 млн гривень. Замість коректної витрати грошей вони спрямували їх на послуги, які насправді не були виконані.

Під час перевірки виявили, що відділ освіти оплатив послуги з розробки документації для будівництва захисної споруди навчального закладу. Однак ці документи містили серйозні недоліки, які унеможливлювали їх використання під час будівництва. Надіслана на експертизу проєктна документація не відповідала вимогам щодо будівництва захисних споруд і не передбачала впровадження необхідних інженерних систем.

Завдяки своєчасній реакції аудиторів недоліки було усунуто шляхом приведення документації у відповідність до будівельних вимог, що дозволило уникнути додаткових витрат на коригування документів. Якби цього не зробили, місто могло б витратити майже 40 млн гривень на будівництво споруди, яку не було б можливо використовувати.
20.03.2024 18:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter