Щоб ліквідувати заборгованість по зарплаті "гарному танцюристу" Беззубенку повноважень малувато

Щоб ліквідувати заборгованість по зарплаті "гарному танцюристу" Беззубенку повноважень малувато Лише спільна робота податкової, прокуратури та Черкаської міської ради допоможе місту боротися із заборгованістю по заробітній платі. На цьому наголошує перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко, інформують у прес-службі Черкаського МВК.
– Комісія з питань ліквідації боргів по заробітній платі має недостатньо повноважень, – переконаний Віктор Беззубенко. – Оскільки, згідно законодавства, втручання в господарську діяльність підприємств заборонено, і ми не маємо повноважень щодо накладання штрафних санкцій, здійснення перевірок підприємств-боржників та втручання в фінансову-господарську діяльність підприємства.
Однак попри це, у 2013 році було проведено низку засідань на яких були присутні керівники 25-ти підприємств-боржників. За результатом проведених нарад було повністю ліквідовано заборгованість у шести підприємствах.
– Ми постійно надсилаємо звернення до облдержадміністрації, казначейства, УБЕЗу, безпосередньо до підприємств боржників щодо здійснення заходів з погашення заборгованості по виплаті заробітної плати, – наголошує перший заступник міського голови. – Щочетверга надсилається інформація до прокуратури міста Черкаси щодо стану заборгованості на підприємствах міста. Крім того, щомісяця надаються дані щодо стану заборгованості по основним фондам та виплати заробітної плати на комунальних підприємствах міста.
26.06.2013 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter