Понад 400 нових робочих місць планують створити в Черкаській області за програмою «єРобота»

Понад 400 нових робочих місць планують створити в Черкаській області за програмою «єРобота»Як інформують у Черкаській ОВА, за державною програмою “єРобота” у 2023 році 550 жителів Черкащини подали заяву на отримання мікрогранту на створення або розвиток бізнесу. За результатами їх розгляду Ощадбанком та Державною службою зайнятості, 190 подавачів отримали позитивні рішення і зможуть реалізувати свій бізнес-проєкт за державні кошти.

Середній розмір гранту – понад 235 тис. грн. Загальна сума коштів, які надійдуть на рахунки підприємців – майже 45 млн. грн. Отримувачі грантів запланували створити більше 400 нових робочих місця.

Найпопулярніші напрями діяльності відповідно до бізнес-планів:

37% заявників планують займатися оптовою та роздрібною торгівлею, ремонтом автотранспорту;
13% – реалізовуватимуть бізнесові плани у галузі тимчасового розміщування й організації харчування
16% розвиватимуть підприємницьку діяльність у переробній промисловості
Серед отримувачів грантів: 55% жінок та 45% чоловіків.

Нагадаємо, за грантовою програмою “Власна справа” проєкту єРобота можна отримати мікрогрант від 50 до 250 тис грн. Обов’язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць.

Також у 2023 році подано 18 заявок щодо отримання гранту на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, людям з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей. У результаті розгляду 6 із них отримали гранти та, відповідно, фінансову підтримку власних бізнес-проектів.

Подати заяву можна прямо зараз: https://is.gd/KT7RoW. Програма продовжує дію і в 2024 році. Триває прийом заявок.
25.01.2024 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter