ФДМУ: На Черкащині 481 об'єкт держвласності можна використовувати для розміщення переселенців

Фонд державного майна України активно співпрацює з владою на різних рівнях для забезпечення житлом вимушених переселенців. Про це повідомив перший заступник голови ФДМУ Денис Шугалій під час участі у виїзній сесії міжфракційного депутатського об’єднання “ВПО України” в Черкаській області.

“Фонд держмайна надає широкий спектр інструментів, які можуть бути використані для розміщення ВПО. В кожній області Фонд надає перелік об’єктів державної власності, які можуть бути залучені для розміщення внутрішньо переміщених осіб”, – зазначив Денис Шугалій.

За даними ФДМУ, в Черкаській області розташований 481 об’єкт державної власності. Зокрема, гуртожитки, готелі, спортивні зали тощо, загальною площею 740,8 тис. м².

“ФДМУ закликає місцеву владу використовувати всі можливості для забезпечення житлом вимушених переселенців, у тому числі шляхом передачі у комунальну власність об’єктів жилої нерухомості, які наразі залишаються у державній власності та не підлягають приватизації”, – наголосив Денис Шугалій.

Серед таких об’єктів є чимало квартир, які можуть бути використані для розміщення вимушених переселенців. Це збільшить можливості місцевої влади для розв'язання житлових проблем переселенців.

Фонд також співпрацює з благодійними організаціями, які орендують державні об’єкти для розміщення вимушених переселенців. Після закінчення оренди об’єкти повертаються до Фонду вже відремонтованими, а отже – інвестиційно привабливими.
08.12.2023 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter