У Черкасах діти захисників України та внутрішніх переселенців отримуватимуть додаткову допомогу, - міськрада

У Черкасах діти захисників України та внутрішніх переселенців отримуватимуть додаткову допомогу, - міськрада Як інформують у ЧМР, на засіданні виконавчого комітету ухвалили рішення про додаткову допомогу пільговим категоріям дітей, підтримавши зміни до проєкту рішення «Про затвердження програми підтримки сімей міста Черкаси на 2021-2025 роки».

Змінами передбачається, що новорічні подарунки отримуватимуть діти, чиї батьки брали/беруть участь у відсічі збройній агресії рф, але ще не мають статусу учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни.

Крім того, планується щорічне забезпечення внутрішньопереміщених дітей 2-4 класів канцелярським приладдям з нагоди Дня знань.

Ці зміни також мають підтримати депутати міської ради на сесії.

«Підтримка захисників, їхніх родин, а також тих, хто знайшов у Черкасах другу домівку, тікаючи з «гарячих точок» України – наразі важливий напрямок роботи міської влади. І надалі робитимемо усе від нас залежне, щоб ці люди отримували належну допомогу і турботу», - зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Варто зазначити, що це не єдина програма підтримки дітей військових та ВПО.
На сьогодні, за "Програмою соціальної підтримки сімей м. Черкаси на 2021-2025 роки" діти ВПО можуть оздоровитися.

За "Комплексною програмою соціальної підтримки захисників державного суверенітету та незалежності України і членів їх сімей – жителів Черкас на 2022-2024 роки " діти шкільного віку отримують:


- щорічну допомогу до Дня знань – 6 500 грн;
- щомісячну стипендію – 6 000 грн;
- діти дошкільного віку безкоштовно харчуються у дошкільних навчальних закладах.
11.10.2023 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter