Нацбанк: Обмінювати банкноти та монети старого зразку в Україні можна до кінця воєнного стану

Обміняти монети та банкноти можна безкоштовно і без обмежень у підрозділах Нацбанку та відділеннях уповноважених банків, інформує УНІАН.

Національний банк продовжив термін обміну монет дрібних номіналів та банкнот гривні старого зразка, введених у обіг до 2003 року, що вилучаються з обігу та перестали бути засобом платежу.
Нацбанк: Обмінювати банкноти та монети старого зразку в Україні можна до кінця воєнного стану

Як повідомила прес-служба Нацбанку, монети дрібних номіналів та банкноти гривні старих зразків до 2003 року можна буде обмінювати до кінця дії воєнного стану в Україні та ще впродовж трьох місяців (90 днів) після його припинення або скасування.

Йдеться про розмінні монети номіналами 1, 2, 5 та 25 копійок та банкноти номіналами 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100 та 200 гривень зразків до 2003 року всіх років випуску. Вони вже тривалий час вилучаються з обігу, їх не приймають під час готівкових розрахунків за товари та послуги.

"Завдяки продовженню терміну українці матимуть більше часу для обміну. Особливо це важливо для громадян, які були вимушені залишити свої домівки через війну або перебувають на тимчасово окуповані території", - наголосили в НБУ.

Зазначається, що обміняти монети дрібних номіналів та банкноти гривні старих зразків можна безкоштовно й без обмежень у підрозділах Національного банку в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові та Хмельницькому, а також у низці відділень уповноважених банків:

Ощадбанк;
ПриватБанк;
Райффайзен Банк;
ПУМБ.
Обмін здійснюється на інші монети і банкноти всіх номіналів, що перебувають в обігу, в сумах, кратних 10 копійкам (для розмінних монет).
29.09.2023 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter