У Черкасах 35 родин полеглих учасників АТО/ООС отримають по 300 тис. грн. , - міськрада

У Черкасах 35 родин полеглих учасників АТО/ООС отримають по 300 тис. грн. , - міськрада Як інформують у ЧМР, по 300 тисяч гривень матеріальної допомоги планують виплатити сім’ям учасників АТО/ООС, які загинули до 24 лютого 2022 року. Такі зміни до Комплексної програми соціальної підтримки захисників ухвалили під час засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Допомогу в Черкасах можуть отримати 35 родин. Цього року їм виплатять по 150 тисяч гривень, решту – в наступному році. Грошову допомогу отримають сім’ї учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, які загинули до 24.02.2022 внаслідок поранення, травми, контузії чи каліцтва, одержаних під час захисту Батьківщини або виконання обов’язків військової служби. Тепер ці зміни також мають затвердити депутати Черкаської міської ради на сесії.

Серед них – грошова допомога на оздоровлення поранених та для вирішення соціально-побутових питань, поховання загиблих захисників України, безоплатне харчування для дітей в навчальних закладах, допомога на оздоровлення членам родин захисників, пільги на оплату житлово-комунальних послуг та ін. Загалом програма передбачає більше 10 напрямків.
13.09.2023 10:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter