ОВА: На Черкащині ще три підприємства погасили заборгованість по зарплаті перед працівниками

ОВА: На Черкащині ще три підприємства погасили заборгованість по зарплаті перед працівниками У Черкаській області продовжують напрацьовувати механізми для погашення заборгованості з виплати заробітної плати, сплати податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. На кінець липня цього року ще три регіональні підприємства повністю погасили заборгованість. Як інформують у Черкаській ОВА, про це повідомила перший заступник очільника області Наталія Кравченко на засіданні профільної комісії.

Як вона зауважила, на Черкащині простежується тенденція до зменшення рівня заборгованості на окремих підприємствах. Це – результат ужитих заходів.

– Та все ж таки загальний обсяг заборгованості в регіоні залишається значним, – наголосила Наталія Кравченко. – Нині, попри воєнний стан та економічні складнощі, маємо з максимальною відповідальністю поставитися до цього питання. Це допоможе запобігти зростанню заборгованості надалі.

Водночас в ОВА готові приймати конструктивні пропозиції від бюджетних установ і підприємств комунальної власності щодо врегулювання та подальшого вирішення цієї ситуації. Крім цього, в області здійснюється щотижневий моніторинг виплати заборгованої плати.

– Питання перебуває на постійному контролі, – зауважила Наталія Кравченко. – Також разом із усіма профільними підрозділами ми напрацьовуємо дієві шляхи для забезпечення своєчасності розрахунків. Окремо моніторимо питання зменшення тіньової зайнятості в регіоні.
17.08.2023 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter