Прокуратура: У Звенигородці керівника підприємства судитимуть за розкрадання майже 3,5 млн. грн, виділених на ремонт доріг

Звенигородською окружною прокуратурою повідомлено про підозру керівнику підприємства у розкраданні майже 3,5 мільйона гривень, виділених на ремонт доріг у Звенигородському районі.

Так, державним підприємством «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» укладено договір з приватним підприємством на ремонт дорожнього покриття у Звенигородському районі Черкаської області.

Під час виконання умов договору директор підприємства завищив об’єми виконаних робіт та якість ремонту покриття. Зрештою це призвело до того, що підприємство заволоділо бюджетними коштами у сумі майже 3,5 мільйона гривень.

Процесуальним прокурором повідомлено 56-річному директорові підприємства про підозру у привласненні, розтраті майна.

Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, із можливою конфіскацією майна.

Досудове розслідування в указаному кримінальному провадженні триває. Прокуратурою вживаються заходи для скерування обвинувального акту до суду.
16.06.2022 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter