Прокуратура: Верховний Суд скерував на новий розгляд справу про несплату до бюджету Черкас 4 млн. грн. пайового внеску за будівництво заводу з переробки кукурудзи

Верховним Судом скасовано рішення судів першої та апеляційної інстанцій і скеровано на новий розгляд до господарського суду Черкаської області справу за позовом прокурора про стягнення з підприємства на користь міського бюджету понад 4 млн грн, несплачених під час будівництва заводу з переробки кукурудзи в обласному центрі, як пайовий внесок на розвиток інфраструктури міста.

Прокурор у справі доводить, що підприємство у 2017 році повідомило до Черкаської міської ради значно занижений розмір загальної кошторисної вартості будівництва заводу, що є базою для розрахунку пайового внеску, внаслідок чого до міського бюджету не надійшла значна сума коштів.

Розглянувши касаційну скаргу прокурора, Верховний Суд не погодився з висновками судів нижчих інстанцій про безпідставність доводів прокурора, скасувавши їх рішення, направив справу на новий розгляд до місцевого господарського суду.
16.06.2022 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter