Тимчасово вільні кошти з бюджету Черкас буде розміщено в "Укрексімбанку" під 7 % річних

У Черкаській міській раді провели конкурс щодо визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Черкаської міської територіальної громади на вкладному (депозитному) рахунку у 2022 році. Про це інформує пресслужба ЧМР.

Як пояснила директор департаменту фінансової політики Тетяна Харенко, розміщувати кошти можна лише на рахунках банків, які відповідають критеріям, визначеним урядовою постановою, до яких відносяться наступні фінансові установи: ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Укрексімбанк», АБ «Укргазбанк» і АТ «Ощадбанк».
Тимчасово вільні кошти з бюджету Черкас буде розміщено в "Укрексімбанку" під 7 % річних
фото ЧМР

Відповідно до поданих пропозицій та умов банків щодо розміщення коштів в 2022 рік найвища відсоткова ставка, що була запропонована становила 7,0 %.

Зважаючи на відповідність пропозицій умовам конкурсу та однакові процентні ставки в АБ «Укргазбанк» та АТ «Укрексімбанк», переможцем конкурсу визначено банківську установу «Укрексімбанк», при роботі з якою протягом 2021 року не було жодних проблем при розміщені тимчасово вільних коштів бюджету Черкаської міської територіальної громади.

Протягом 2021 року кошти були розміщені під 6,5% річних, сума отриманих доходів від розміщення коштів на депозиті склала 10 157,5 тис.грн.

Кіндрат Булавін

Провінція
30.12.2021 10:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter