"Уманьпиво" експортує продукцію до понад 10 країн. Найбільший експортер - Китай

"Уманьпиво" експортує продукцію до понад 10 країн. Найбільший експортер - Китай Як інформують у Черкаській ОДА, на «Уманьпиві» провели екскурсію для журналістів. Підприємство розширює можливості, випробовує нові смаки та завжди дбає про якість.

З 1878 року і до сьогодні в Умані виготовляють пиво, яке знають покоління українців. З кінця 1990-х «Уманьпиво» розпочало нову віху у своїй історії. Тоді тут повністю переобладнали лінії виробництва, встановили німецьке обладнання, запровадили сучасні технології.

– Для нас головне – якість усіх інгредієнтів, технологічність у виробництві та дотримання всіх принципів традиційного німецького пивоваріння, – розповідає директор з виробництва ТОВ «Уманьпиво» Станіслав Омельчук. – Солод, вода та хміль – основа нашого пива. Багато хто замінює солод ячменем, пшеницею, кукурудзяною січкою, крохмальною патокою, аби здешевити продукцію. Втім наше пиво виробляємо відповідно до стандартів, прописаних ще Баварським законом про чистоту пива 1516 року. Спільно з німецькою Академією пивоваріння Doemens розробляємо нові рецепти, обмінюємося досвідом та проходимо німецькі аудити як у технології пивоваріння, так і з енергоефективності виробництва.

Підприємство постійно розширює асортимент, пропонуючи поціновувачам нові смаки пива, сидру, лимонаду та квасу. До знаного усіма «Жигулівського» додалася лінійка «Уманського», більш преміального «Waissburg», фруктового пива «Софіївське», сидрів, лимонадів та квасу.

– Зараз поставляємо свою продукцію не тільки по Україні, а й у десяток інших країн, – додає Станіслав Омельчук. – Зараз найбільший наш експортер – Китай. Звідти маємо великий попит, тож зараз на нашому підприємстві своєрідне велике будівництво – розширяємо складські приміщення. На китайський ринок виготовляємо пиво за німецькими стандартами, і воно не відрізняється від того, що реалізуємо в Україні. Також закуповує наше пиво та лимонади Ізраїль. Для них виготовляємо кошерне пиво за всіма стандартами. Також, звісно ж, експортуємо в Німеччину.

Кіндрат Булавін

Провінція
21.12.2021 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter