У міськраді Черкас повідомили про пооєкти-переможці Громадського бюддету на 2022 рік

За інформацією ЧМР, про проєкти, які будуть реалізовані у Черкасах у 2022 році за програмою «Громадський бюджет», повідомив начальник відділу підтримки громадянського суспільства управління інформаційної політики Олексій Дубовий.

«Цьогоріч до голосування було допущено 62 проєкти. З них голосуванням містяни обрали 37 переможців. Проєкти були розділені на 4 категорії: «малі бюджетні», «великі бюджетні», «малі громадські» та «великі громадські». Усього на реалізацію обраних громадою проєктів знадобиться близько 28,5 млн.грн.», - розповів Олексій Дубовий.

Серед малих бюджетних: придбання радіотелеметричного електроенцефалографу для КНП «Черкаська міська дитяча лікарня», Придбання сучасного інвентарю для ДЮСШ з веслування ЧМР; капітальний ремонт будівель КНП «Друга Черкаська міська лікарня відновного лікування» (пандусів) за адресою вул. Золотоніська, 2 в місті Черкаси».

Серед великих бюджетних: спортивний майданчик для занять спортом та відпочинку для дітей початкової школи Черкаської гімназії № 31; відкритий спортивний простір на території Черкаської гімназії № 9 для занять фізичною культурою; заміна покриття легкоатлетичних бігових доріжок по периметру стадіону для учнів 26 та 30 шкіл та жителів мікрорайону.

Серед малих громадських: 700-річчя у затінку дерев; тренажерна зала для занять на свіжому повітрі спортом біля пляжу «Живчик»; облаштування дитячого майданчика у сквері "Затишний".

Серед великих громадських: Забезпечення пожежної безпеки центральної частини м. Черкаси шляхом встановлення наземних пожежних гідрантів по бул. Т.Г. Шевченка та вул. Хрещатик; проведення ремонтних та відновлювальних робіт міського фонтану на площі 700-річчя м. Черкаси з упорядкуванням клумб на території площі; облаштування арт-скверу "Диво звірі".

Із повним переліком проектів-переможців можна ознайомитися за посиланням

Денис Сирцов

Провінція
20.12.2021 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter