Проведено публічну консультацію про формування бюджету Черкас на 2022 рік

За інформацією ЧМР, у рамках формування бюджету Черкаської міської територіальної громади на 2022 рік відбулася публічна консультація. Її провели у формі on-line обговорення в Офісі Digital Cherkasy.

Як розповіла директорка департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Тетяна Харенко, наразі проект бюджету розглядають депутати на засіданнях бюджетної комісії. Також із 6 грудня протягом 14 днів триває збір пропозицій, їх можна надсилати на електронну адресу департаменту. Усі пропозиції, які будуть надіслані, будуть узагальнені та надані депутатському корпусу.

«Відповідно до законодавства, бюджет територіальної громади має бути прийнятий до 25 грудня. У минулому році його розглянули 25 грудня, а в цьому році, маємо надію, що буде розглянуто 23 грудня, але не тільки загальний фонд, а й бюджет розвитку, що не відбувалося уже протягом багатьох років», - зазначила Тетяна Іванівна.

Під час презентації головний фінансист міста розповіла про законодавчі та інші акти, які впливають або можуть вплинути на показники бюджету територіальної громади на 2022 рік:
Проведено публічну консультацію про формування бюджету Черкас на 2022 рік
фото ЧМР

• спрямування до місцевих бюджетів територіальних громад ПДФО у розмірі 4 % - доходи 120 млн.грн;

• підвищення заробітних плат у сфері охорони здоров’я для лікарів (не менше 20, тис.грн на місяць) та середніх медичних працівників (не менше 13,5 тис. грн. на місяць) – видатки невідомі;

• виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі покриття різниці в тарифах за рахунок місцевого бюджету - видатки невідомі;

• збільшення заробітної плати працівників освіти – видатки 576 млн.грн.

В проекті бюджету враховано доходи загального фонду 2718,7 млн.грн. Бюджет розвитку передбачено у розмірі 540,6 млн.грн.

За структурою витрат загального фонду бюджету по галузям найбільше коштів спрямують на освіту (51%), державне управління, транспорт і дорожнє господарство, охорону здоров`я, житлово-комунальне господарство, фізичну культуру і спорт.

Кіндрат Булавін
Провінція
20.12.2021 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter