У постійній комісії Черкаської облради підтримали виділення 450 тис. грн. на виготовлення ПКД для реконструкції обллікарні

За інформацією Черкаської облради, члени постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів підтримали розпорядження ЧОДА щодо спрямування 450 тисяч гривень на виготовлення ПКД та отримання експертного звіту для низки об’єктів по реконструкції обласної лікарні.

Йдеться про капітальні ремонти: нежитлового 2-поверхового приміщення, корпусу №3, кисневої станції, харчоблоку та централізованого стерилізаційного відділення, пральні та патлабораторії. Також кошти спрямували на виготовлення ПКД технічного переоснащення газифікатора, реконструкції архіву, благоустрою території й будівництва готелю медзакладу по вул. 30 років Перемоги, 16.

Це питання викликало активне обговорення в залі. Так, Олександр Вельбівець запитав за які кошти планується потім будувати зазначені об’єкти.

- Це буде окрема державна програма по всій Україні і у виграші буде та область, де швидше зроблять відповідні проєкти, - пояснила заступниця голови ОДА Галина Колосюк.

Денис Сирцов

Провінція
10.12.2021 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter