Для вибору керуючої компанії індустріальним парком "Золотоноша" оголосять конкурс

Золотоніська міська рада ухвалила рішення про організацію та проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріальним парком «Золотоноша». Про це інформують у Департаменті регіонального розвитку ОДА.

Індустріальний парк «Золотоноша» включений до Реєстру індустріальних (промислових) парків України під № 20. Його загальна площа становить 39,93 га. Територія вільна від забудови. Строк використання земельної ділянки у його межах становить 26 років.

Основні умови проведення конкурсу:

Участь в підведенні інженерних мереж до території індустріального парку та проведення додаткових інженерно-земельних робіт щодо вирівнювання його території.
Облаштування території Індустріального парку „Золотоноша”.
Виконання концепції розвитку Індустріального парку „Золотоноша” в місті Золотоноша.
Забезпечення будівництва повного комплексу споруд для ефективного функціонування виробництва учасників індустріального парку.
Обов’язкова реєстрація учасників індустріального парку – юридичних осіб в місті Золотоноша.
Використання земельних ділянок у межах індустріального парку повинно відбуватись у відповідності до санітарно-епідеміологічних та екологічних вимог.
Надання земельної ділянки в оренду на термін дії договору з правом передачі в суборенду відповідно до чинного законодавства.
Забезпечення постійного функціонування індустріального парку „Золотоноша”.

Кіндрат Булавін

ПровінціяДля вибору керуючої
08.11.2021 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter