У вересні-2021 на підприємствах Черкащини середня зарплата дорівнювала 11 892 грн.

За інформацією Головного управління статистики в Черкаській області, середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у вересні 2021р. становила 11892 грн, що у 2 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн) і склала 100,4% до серпня 2021р. та 118,6% до вересня 2020р.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися: будівництво; фінансова та страхова діяльність; державне управління й оборона, обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво машин і устатковання, не віднесених до інших угруповань; постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; добувна промисловість і розроблення кар`єрів; виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів; виробництво хімічних речовин і хімічної продукції; виробництво комп`ютерів, електронної та оптичної продукції; виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2 – 1,9 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг; поштовій та кур’єрській діяльності; виробництві електричного устатковання; текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів і не перевищував 68% від середнього рівня по економіці.

Денис Сирцов

Провінція
01.11.2021 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter