4 тергромади Черкащини братимуть участь у навчальній програмі «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу у громадах»

Буцька, Дмитрушківська, Катеринопільська, Ладижинська, Набутівська громади будуть навчатися взаємодіяти з бізнесом та залучати інвесторів.

Зазначені територіальні громади пройшли конкурсний відбір та вибороли можливість взяти участь у навчальній програмі «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу у громадах», яку впроваджує Клуб Ділових Людей Україна за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Загалом було отримано 264 заявки із 24 областей України.

Навчальна програма розроблена спільно експертами та практиками із управління бізнесом та місцевого економічного розвитку і складатиметься із двох етапів, які відбудуться протягом 2021-2022 років.

На першому етапі, що триватиме впродовж жовтня-грудня 2021 року, спеціалісти громад матимуть можливість долучитися до серії із трьох практичних семінарів, на яких будуть розглянуті питання взаємодії громади з локальним бізнесом, а також інструменти підтримки бізнесу та залучення інвестицій на місцевому рівні.

За підсумками першого етапу буде відібрано громади, які зможуть отримати консультаційний супровід у розробці та впровадженні інструментів сприяння бізнесу.
Мова йде про розробку плану системної комунікації громади із бізнесом, розробку програми підтримки підприємництва в громаді та розробку плану активностей громади із залучення інвестицій, в т.ч. розробка інвестиційного паспорту.

Кіндрат Булавін

Провінція
08.10.2021 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter