Для комунальних підприємств Черкас придбають декілька одиниць техніки

За інформацією Черкаської міськради, декілька одиниць техніки для комунальних підприємств міста планують придбати протягом наступних років у лізинг. Відповідні рішення ухвалили депутати Черкаської міської ради під час позачергової сесії.
Для комунальних підприємств Черкас придбають декілька одиниць техніки
фото ЧМР

Зокрема, для КП «Черкаська служба чистоти» хочуть придбати компактор (трамбувальник твердих побутових відходів) та бульдозер з розпушувачем. Для КП «ЧЕЛУАШ» - дорожній пилосмок (вакуумно-підмітальну машину). КП «Благоустрій» дозволили проведення закупівлі у лізинг трьох комунальних тракторів.

Як зазначив заступник директора департаменту ЖКК Сергій Отрешко, згідно з постановою Кабінету Міністрів №883, держава надаватиме кошти на перший внесок на придбання комунальної техніки для благоустрою у лізинг у сумі 20% від вартості техніки. Для цього потрібно ухвалити відповідне рішення міської ради і зібрати необхідний пакет документів, який направляється до Мінрегіону. Це досить вигідні умови для міста. Адже користуватися комунальною технікою підприємства зможуть вже одразу після отримання, а вартість виплачуватиметься протягом 5 років.

Денис Сирцов

Провінція
07.10.2021 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter