Суд визнав незаконним рішення тендерного комітету щодо структури, яка мала будувати Центр екстреної меддопомоги на Корольова

За позовом Черкаської обласної прокуратури Господарський суд Черкаської області визнав незаконним рішення тендерного комітету про визнання переможцем конкурсу товариства з обмеженою відповідальністю, а також визнав недійсним договір підряду на суму 46,7 млн грн, який так і не був виконаний.

Установлено, що переможець оголошених торгів на будівництво обласного центру екстреної медичної допомоги по вул. Корольова у м. Черкаси не мав відповідного обладнання та матеріально-технічної бази для виконання робіт, яка вимагалась конкурсною комісією, але це залишено нею поза увагою. Вказана обставина в суді додатково знайшла підтвердження й тим, що підрядник у день укладання основного договору підряду, зразу ж з іншим приватним підприємством уклав договір субпідряду, що суперечило умовам проведення конкурсу.

Наразі прокуратура в суді довела незаконність проведення процедури закупівлі за державні кошти будівництва обласного центру екстреної медичної допомоги. Уповноваженими державними органами має бути оголошено новий конкурс.

Денис Сирцов
Провінція
07.10.2021 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter