Черкаська міськрада ухвалила зміни до бюджету та кількох міських програм

Черкаська міськрада ухвалила зміни до бюджету та кількох міських програм Як інформують у міськраді Черкас, під час сесії міської ради 30 вересня депутати внесли низку змін до бюджету та програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Черкаси.

Зокрема, Черкасам надійшли субвенції з державного та обласного бюджету. 1,39 млн грн надійшло з держбюджету на «Нову українську школу». 1,5 млн грн. надійшло на придбання бульдозера для розрівнювання та ущільнення твердих побутових відходів на території полігону у с.Руська Поляна. 780 тис.грн. субвенції надійшло на реконструкцію пам’ятника загиблим в Афганістані та інших локальних конфліктах в єдиному меморіальному комплексі по бульв.Шевченка.

Також депутати розподілили 78 млн грн. перевиконання бюджету, отриманих від додаткового надходження ПДФО, єдиного податку та податку на нерухомість. Крім цього народні обранці проголосували за перерозподіл коштів в середині департаментів.

Зокрема, значні суми виділили на ремонт вулиць: капремонт вул.Сумгаїтської – 7,1 млн грн., будівництво вул.Квіткової (від вул.Сумгаїтської до вул.Хоменко) – 5 млн грн. Ще 24 млн грн. було виділено на поточний ремонт доріг.

6,1 млн грн. спрямували на реконструкцію будівлі КНП «Третя Черкаська міська лікарня ШМД» (приймального відділення з добудовою відділення екстреної медичної допомоги). 3 млн грн. – на придбання техніки та контейнерів для ПК «Комбінат комунальних підприємств».

Денис Сирцов

Провінція
01.10.2021 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter