"Укрзалізниця" продала свій магазин у Смілі вп'ятеро дорожче за стартову ціну - 15,5 млн. грн.

За інформацією Черкаської ОДА, державна компанія «Укрзалізниця» продала магазин у Смілі за 15,5 млн грн. Стартова ціна була близько 3 млн грн.
"Укрзалізниця" продала свій магазин у Смілі вп'ятеро дорожче за стартову ціну - 15,5 млн. грн.
фото Черкаської ОДА

Державна компанія «Укрзалізниця» розпочала продаж своїх непрофільних активів.

Першим лотом стало вбудоване нежиле приміщення першого поверху та частини підвалу – магазин у місті Сміла Черкаської області, площею 2 225,5 кв. м. Балансоутримувачем майна є Шевченківський територіальний відділ матеріально-технічного забезпечення регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця".

"Нонсенс, але компанія, яка займається перевезеннями, має у власності ось такий об’єкт у Смілі. А ще – клуб веслування, спиртосховище, аптеки, підвальні приміщення… і таких об’єктів сотні по країні. Це все так звані непрофільні активи – приміщення та будівлі, які перебувають у власності компанії, але не пов’язані з її основною діяльністю. Вона їх не використовує, а лише витрачає гроші на утримання. Ми вивчали це питання, коли я був членом Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури. І ось нарешті пішов рух», – підкреслив очільник області.

В «Укрзалізниці» планують, що кошти від продажу непрофільних активів будуть спрямовані на ремонт інфраструктури та рухомого складу в пропорції 50/50. Усього до кінця року держкомпанія планує продати об’єкти непрофільної інфраструктури на суму понад 500 млн грн.

Кіндрат Булавін

Провінція
28.09.2021 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter