На Черкаському Азоті запрацювали дві електронні автовагові

Черкаський «Азот», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, пустив у роботу сучасну автовагову. Це дозволить вдвічі збільшити пропускну спроможність підприємства з відвантаження продукції автотранспортом.

Новозбудована вагова вже пройшла оцінку відповідності заявленим метрологічним характеристикам і отримала сертифікат ДП «Київоблстандартметрологія». Вартість проєкту – близько 3 млн грн.
На Черкаському Азоті запрацювали дві електронні автовагові

«Наша мета – максимально швидко й технологічно обслуговувати наших клієнтів. Відтепер на заводі працюватимуть дві сучасні електронні автовагові, тож нам вдасться суттєво пришвидшити процес зважування автомобілів. Це особливо актуально сьогодні, в період осінньої посівної», – розповідає Голова Правління ПрАТ «АЗОТ» Віталій Скляров.

Автовагові «Азоту» обладнані електронними вагами тензометричного зважування з подовженою платформою, розрахованою на довгі автовози вагою до 90 тонн. Завдяки сучасним технологіям, дані по кожному автомобілю інтегруються безпосередньо в автоматизовану систему ІТ-підприємства, де автоматично формуються накладні на відпущені добрива. Увесь процес зважування займає не більше 5 хвилин, а точність зважування на таких вагах – до 20 кг.

Наступним етапом вдосконалення транспортної логістики на підприємстві стане будівництво ще однієї сучасної прохідної з розширеним виїздом та комп’ютеризованою пропускною системою для автомобілів на місці старої прохідної біля цеху з виробництва аміаку А-3. Саме на неї і спрямовуватимуться автомобілі з новозбудованої автовагової.

Загалом на території «Азоту» нині працюють 2 автомобільних і 3 залізничних вагових. Також нещодавно було придбано та встановлено сучасні електронні ваги для зважування залізничних цистерн, розраховані на вантажі до 150 тонн.

Денис Сирцов

Провінція
17.09.2021 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter