До кінця 2022 року в Умані за 76 млн збудують парк «Умань. Дружба. Єрусалим»

Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради 7 вересня за результатами тендеру замовив ПП «Уманьрембуд 2» ландшафтно-парковий комплекс вартістю 75,90 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро», інформують Наші Гроші.

До кінця 2022 року мають збудувати ландшафтно-парковий комплекс «Умань. Дружба. Єрусалим» площею 32 га у зоні зелених насаджень громадського користування вздовж русла річки Уманки. Як пише «УманьNews.City», парк має поєднати пониззя Уманки від Осташівського ставу вздовж русла і до мікрорайону перебування паломників-хасидів та фентезі-парку «Нова Софіївка». За техзавданням, він включатиме локацію активного та дозвільного відпочинку з атракціоном-залізницею, причалом і картингом. Також мають облаштувати співоче поле, річкову заплаву, річковий хаб із пішохідно-велосипедним кільцем, велопаркінгом, дитячим ігровим майданчиком, набережну із пішохідними та велодоріжками. Усього влаштують 1 615 кв. м різного покриття пішохідних доріжок.

До кінця 2022 року в Умані за 76 млн збудують парк «Умань. Дружба. Єрусалим»
фото Наші Гроші


За підсумковою відомістю ресурсів без доставки та ПДВ, ціни арматурної сталі, бетону, щебеню, бентоніту, опалубки, суміші насіння трави для газону відповідають ринковим.

Атракціон-залізниця довжиною 630 м. п. від фірми «Attraction Group» коштує 1,63 млн грн., а водоспад «Грайлик» індивідуального виготовлення з трьох виробів – 250 тис грн.

Вартість договору лише на 2% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 77,51 млн грн.

Ніхто не знижував ціну під час торгів. Єдиним конкурентом було ПП «Кайлас-Умань» директора Дмитра Остальського, який у 2020 році висувався в Уманську райраду від партії «За майбутнє». За даними системи «YouControl», раніше суперником володів та керував Олександр Ковальчук. Крім того, колись директором був Ярослав Дятлов.

Фірма «Уманьрембуд 2» належить Альоні Ковальчук, а керує нею згаданий Олександр Ковальчук. До 2020 року її співзасновниками також були Сергій Стеценко та Геннадій Ракун, який у 2017-2020 роках очолював уманське КП «Комунальник». До того партнером Ракуна по фірмі був згаданий Ярослав Дятлов. Деякий час директором підприємства був В’ячеслав Степанський – колишній депутат Уманської міськради від партії «Наш край».

Денис Сирцов

Провінція
15.09.2021 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter