Представники яких професій на Черкащині мають найбільше труднощів з працевлаштуванням

За повідомленням Черкаського обласного центру зайнятості, на 1 липня 2021 року на Черкащині на одне вільне робоче місце претендувало 16 безробітних (на 1 липня 2020 року – 21 особа).

Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції спостерігалася серед технічних службовців (на одну вакансію претендували 35 осіб), керівників та менеджерів (30 осіб), працівників сфери торгівлі та послуг (21 особа).
Представники яких професій на Черкащині мають найбільше труднощів з працевлаштуванням

Найбільше труднощів з працевлаштуванням мають такі спеціальності, як менеджер, економіст, спеціаліст державної служби, бухгалтер. Наприклад, станом на 1 липня 2021 року, для 174 керівників була 1 вакансія, для 433 безробітних бухгалтерів налічувалося 18 вакансій, для 107 менеджерів було 4 вакансії.

Нестача кадрів у I півріччі 2021 року спостерігалася серед представників таких професій: в'язальник схемних джгутів, кабелів та шнурів, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, лікар-терапевт, лікар загальної практики-сімейний, фрезерувальник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, складальник виробів, машиніст автовишки та автогідропідіймача.

Найзатребуваніші професії:

-електромонтер, електрогазозварник, слюсар;
-водій, водій тролейбуса, тракторист;
-вихователь, учитель, лікар;
-продавець, кухар, охоронник, поліцейський;
-сестра медична, фармацевт.

Денис Сирцов

Провінція
30.07.2021 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter