Керівника черкаського сільгосптовариства судитимуть за несплату 2,9 млн. грн. ПДВ

Черкаською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного ухилення від сплати податків у значних розмірах, службового підроблення та використання завідомо підроблених документів.

У ході досудового розслідування встановлено, що керівник одного з сільськогосподарських товариств Черкаської області упродовж березня-травня 2018 року, шляхом безпідставного відображення у звітності фактично не проведених фінансово-господарських операцій, ухилився від сплати ПДВ в сумі 2,9 млн грн.

За результатами розслідування обласною прокуратурою 22.07.2021 затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно вказаного керівника товариства.

У ході досудового слідства завдані державі збитки не відшкодовано, у зв’язку з чим в інтересах держави прокурором пред’явлено позов про стягнення несплачених податків та накладено арешт на майно суб’єкта господарювання.

За вчинене особі загрожує максимальне покарання у вигляді штрафу від 2 до 4 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
23.07.2021 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter