У Черкаській міськраді підтримали пропозицію про зменшення земельного податку для міського аеропорту

Пропозицію Черкаської обласної ради щодо зниження ставки земельного податку до 0,01 відсотка від нормативно-грошової оцінки землі для КП “Аеропорт Черкаси ЧОР” підтримали депутати під час засідання комісії Черкаської міської ради з питань бюджету та економічного розвитку. Йдеться про земельні ділянки, на яких розміщені аеродроми, а також будівлі та споруди для експлуатації та обслуговування повітряного транспорту. Про це інформують у Черкаській облраді.
У Черкаській міськраді підтримали пропозицію про зменшення земельного податку для міського аеропорту

Далі внесення відповідних змін до рішення міської ради від 27.06.2019 №2-4691 “Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території міста Черкаси” буде розглянуто на сесії Черкаської міської ради.

- Вдячний членам комісії Черкаської міської ради за підтримку. Сподіваюся і на позитивне рішення у сесійній залі міської ради. Адже без зниження ставки КП "Аеропорт Черкаси” доведеться сплатити близько 4 мільйонів земельного податку на рік. Більше того упродовж останніх трьох років для відновлення інфраструктури аеропорту спрямовано значні ресурси, як державного, так і обласного бюджетів, але відсутність пільги, або встановлення ставки земельного податку в межах 1 відсотка від нормативно-грошової оцінки землі значно збільшить податкове навантаження на підприємство і унеможливить подальший розвиток авіатранспорту в області, - зауважив заступник голови обласної ради Володимир Доманський.
30.06.2021 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter