Колишнього тво директора САД у Черкаській області суд оштрафував за порушення конфлікту інтересів

Черкаською обласною прокуратурою в суді апеляційної інстанції доведено винуватість тимчасово виконувача обов’язків директора ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» в порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. За принципової позиції прокурора Черкаським апеляційним судом 25.06.2021 апеляційну скаргу захисника, який представляв інтереси посадової особи, на рішення суду першої інстанції залишено без задоволення, а зазначеного посадовця визнано винуватим у вчиненні правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП, і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 6 800 грн.

Установлено, що посадовець, всупереч вимогам Закону України «Про запобігання корупції», не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів і вчинив дії в його умовах під час підписання в грудні 2020 року двох договорів щодо експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення на загальну суму більше 3 млн грн з товариством, в якому засновниками та кінцевими бенефіціарами до січня 2020 року були він зі своєю дружиною, а на момент здійснення цих правочинів – її рідний брат.

Протиправні дії посадовця викрито обласною прокуратурою спільно з Управлінням стратегічних розслідувань в Черкаській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, працівниками якого було складено 4 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.
25.06.2021 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter