На "Черкаському Азоті" розпочато модернізацію цеху з виробництва аміаку

На Черкаському «Азоті», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, розпочато модернізацію цеху з виробництва аміаку А-5. Інвестиції складають 22,28 млн гривень.
На "Черкаському Азоті" розпочато модернізацію цеху з виробництва аміаку

Проведення якісного ремонту дасть можливість зменшити собівартість продукції та покращить витратні показники. Окрім того, підприємство покращить показники надійності виробництва в цеху аміаку.

«Згідно з нашим бізнес-планом ми проводимо капітальні ремонти влітку, в низький сезон, коли ми вже забезпечили добривами аграріїв для весняної посівної, і є можливість зупиняти цехи. Постійні інвестиції в модернізацію, оновлення та ремонт обладнання – запорука успішної роботи нашого підприємства. У нас були грандіозні плани щодо оновлення виробництв, які зруйнувалися через початок війни, значне зростання ціни на газ, експансію на український ринок російських добрив. Останніх два роки ситуація дещо стабілізувалася. Найголовніше – знизилися ціни на газ – нашу основну сировину. Українські виробники знову отримали можливість нарощувати виробництво та робити капітальні інвестиції», – коментує Віталій Скляров, Голова Правління ПрАТ «АЗОТ».

Проєктна потужність цеху А-5 – 1700 тонн аміаку на добу. Аміак є сировиною для подальшого виробництва аміачної селітри, карбаміду та карбамідо-аміачної суміші.
Відповідно до затвердженого плану модернізації, основні роботи на агрегаті з виробництва аміаку буде виконано протягом одного місяця. До робіт залучено всіх працівників цеху, а також близько 120 спеціалістів підрядних організацій та інших структурних підрозділів підприємства. Модернізацію цеху планується закінчити в липні 2021 року.

У 2020 році в Черкаський «Азот» було інвестовано 324,1 млн грн.
22.06.2021 19:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter