У травні жителі Черкаської області придбали 185 нових авто на 5,5 млн. дол.

У травні у Черкасах та області придбали 185 нових автомобілів, найпопулярнішою маркою серед яких була Toyota.

Майже 80% зареєстрованих в регіоні автомобілів – кросовери. Частка авто, що обладнані дизельними моторами, склала 25% ринку. Середня ціна кожного автомобіля, який реєстрували у травні, перевищила 29 700 доларів, а загальна сума витрат – 5,5 млн доларів.

Лідером серед брендів минулого місяця була Toyota. Майже 30 таких нових автомобілів отримали реєстрацію у регіоні. Крім цих авто часто обирали Renault, Kia, Chery та Mazda, – повідомляє прес-служба сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Кросовер Toyota RAV4 отримав найбільшу кількість продажів серед моделей і покрив майже 6% ринку. Також у регіоні часто реєстрували Mazda CX-5 і Toyota Land Cruiser Prado.

У травні жителі Черкаської області придбали 185 нових авто на 5,5 млн. дол.


Загалом у травні в Україні зареєстрували 8 400 нових автомобілів, на покупку яких витратили 270 млн доларів. Найпопулярнішою маркою була Toyota. Українці купили понад 1 100 таких автомобілів на суму понад 40 млн доларів. Кросовер Toyota RAV4 став бестселером серед моделей. Найдорожчими автомобільними покупками в Україні були три Rolls-Royce Cullinan, один Rolls-Royce Ghost, два Bentley Continental GT і один Bentley Flying Spur.

Нагадаємо, у Черкасах у квітні лідером серед марок було Renault, бестселер серед моделей – Kia Sportage. Тоді в регіоні придбали 230 нових автомобілів. Це на 142% більше, ніж у квітні минулого року.
17.06.2021 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter