У міськраді Черкас пояснюють, чому вони придбали путівки для дітей пільговиків на 30 % дорожче, ніж Черкаська ОДА

Як інформують у міськраді Черкас, під час засідання виконавчого комітету постало питання щодо цін, за які були придбані путівки на оздоровлення дітей у цьому році. За деякою інформацією, поширеною у ЗМІ, вони були придбані на 30% дорожче ніж ті, що придбала Черкаська ОДА. Пояснення надав директор Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Євгеній Данченко.

« Усі тендерні закупівлі проводилися в межах чинного законодавства. Я підготував лист до прокуратури з проханням перевірити всі тендерні закупівлі, які проводилися департаментом.
Хочу підкреслити, що фахівці департаменту соцполітики підійшли дуже зважено до виготовлення технічного завдання для тендеру. Ми окремо чітко прописали питання безпеки дітей (яким повинен бути пляж, як має контролюватися стан води, наявність парасольок від сонця). Значну увагу приділили питанню харчування, яке має бути п’ятиразовим, якісним та сертифікованим.

На тендер зайшло 4 компанії. Виграла та, яка надала найменшу ціну - 588 грн за добу. Це середня цінова позиція за такі послуги в Україні.
Наголошую: департамент соцполітики дуже відповідально ставиться до питання оздоровлення дітей. Це контролює спеціальна комісія при департаменті. Якщо виконавець не дотримається усіх умов, прописаних у тендері, то ми просто не підпишемо акти виконаних робіт»,- зазначає Євгеній Данченко.

За його словами, сьогодні перша група дітей, які оздоровлювалися у таборі «Веселка» у Херсонській області, вже повертаються до Черкас. Планується, що відпочити на березі Азовського моря цьогоріч ще зможуть 650 дітей з пільгових категорій.
16.06.2021 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter