Близько 17 млн. грн. буде виділено на літню оздоровчу кампанію в Черкаській області

Як інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації, на червень в області на літню оздоровчу кампанію запланували використати близько 17 млн грн з обласного та місцевих бюджетів. Послугами оздоровлення та відпочинку хочуть охопити більше 33 тисяч дітей віком від 7 до 18 років.

Зокрема, охоплять оздоровчими послугами 8 тис. 646 дітей, відпочинковими – 24 тис. 602 дітей. Послуги оздоровлення та відпочинку в області надаватимуть 380 дитячих закладів, з них: 4 заміських заклади оздоровлення та відпочинку; 1 – санаторного типу; 267 – з денним перебуванням; 16 – праці та відпочинку.
Близько 17 млн. грн. буде виділено на літню оздоровчу кампанію в Черкаській області

Мережа пришкільних таборів сформована відповідно до запитів та потреб дітей і їх батьків та з урахуванням фінансової спроможності громад.

До початку відкриття оздоровчих закладів, тут провели комплексну перевірку щодо їх готовності до відкриття.

Крім того, діти направляються на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ, Пуща-Водиця,14-та лінія; м. Київ, Житомирське шосе, 17 км.) та державного підприємства України «Український дитячий центр «Молода гвардія» (Одеська область).
10.06.2021 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter