У квітні-2021 на підприємствах Черкаської області середня зарплата становила 11 690 грн.

За повідомленням Головного управління статистики в Черкаській області, середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у квітні 2021р. становила 11 690 грн, що у 1,9 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн) і склала 102 % до березня 2021р. та 124,8% до квітня 2020р.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися сільське господарство, лісове господарство та рибне господарство; фінансова та страхова діяльність; державне управління й оборона, обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; виробництво хімічних речовин і хімічної продукції; виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції; виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2 – 2,6 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг; в установах поштової та кур’єрської діяльності; текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів і не перевищував 59% від середнього рівня по економіці.
04.06.2021 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter