Черкаський виконком ухвалив положення про часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами місцевим підприємцям

Черкаський виконком ухвалив положення про часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами місцевим підприємцям  За інформацією міськради Черкас, положення про часткове відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами підприємницької діяльності м. Черкаси, затвердили під час засідання виконавчого комітету.

– До міського голови та ради неодноразово звертались підприємці з проханням підтримки. Наразі серед найголовніших перешкод розвитку підприємницької ініціативи є складність доступу бізнесу до кредитних ресурсів. Обмежувальні заходи, пов’язані із пандемією COVID-19, спровокували гостру потребу у фінансовій підтримці суб’єктів підприємницької діяльності, які продовжують свою діяльність під час обмежень та зберігають робочі місця, – пояснив причину розробки Положення перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

Положенням визначені заходи, критерії та умови надання фінансової підтримки суб’єктам підприємницької діяльності. Зокрема, пріоритет буде надано проектам, реалізація яких передбачає: модернізацію виробництва; впровадження інноваційних, енергозберігаючих та екологічних технологій; збільшення кількості робочих місць та заробітної плати працівникам; зростання податкових надходжень до місцевого бюджету тощо.
Кредити будуть надаватись виключно банками-партнерами в сумі до 1 млн грн. Відшкодуванню підлягає частина відсоткової ставки по кредиту, що не перевищує 1,5 облікової ставки Національного банку України.

На 2021 рік в міському бюджеті вже передбачено 2 млн грн для реалізації цього рішення.
02.06.2021 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter